PELARBORD MED LÅDOR, Engelsk stil, 1900-tal.

44841. PELARBORD MED LÅDOR, Engelsk stil, 1900-tal.

Rund skiva, lejontassar med hjul.
Diameter 50, höjd 66 cm.

Slitage, repor, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 50, höjd 66 cm.

Slitage, repor, fanerskador.

Antal besök: 1 365