STOLAR, 3 st, ur serien Asserbo, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner,1900-talets andra hälft.

448397. STOLAR, 3 st, ur serien Asserbo, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner,1900-talets andra hälft.

Höjd 74 cm. Furu. Snörsits. Etikettmärkta.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 654