GÖTEBORGSSTOLAR, 4 st, bl.a. Alsterbro möbler, 1900-tal.

448360. GÖTEBORGSSTOLAR, 4 st, bl.a. Alsterbro möbler, 1900-tal.

Ett par stolar med sits i gult tyg, samt ett par stolar med sits i beige tyg.

Bruksslitage. Tyg med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 810