SKIVSPELARE, RECIEVER OCH HÖGTALARE, 2 st, Sansui och Mirsch, 1900-talets andra hälft.

448338. SKIVSPELARE, RECIEVER OCH HÖGTALARE, 2 st, Sansui och Mirsch, 1900-talets andra hälft.

Skivspelare och Reciever från Sansui. Två högtalare från Mirsch klädda i masurbjörk. Högtalarnas höjd ca 51 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 790