RULLMÅLNINGAR, 2 st, blandteknik samt tryck, TRYCKMALL, 1900-tal.

448334. RULLMÅLNINGAR, 2 st, blandteknik samt tryck, TRYCKMALL, 1900-tal.

Total höjd ca 115, 185 resp. 110 cm.

Omfattanade slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 361