UNBEKANNT KUNSTLER. Udden Punta San Vigilio, mellan Garda och Torri del Benaco, vid Gardasjön.
448262. UNBEKANNT KUNSTLER. Udden Punta San Vigilio, mellan Garda och Torri del Benaco, vid Gardasjön.
Olja på duk, daterad omkring 1910, signerad otolkad nedre vänster, original gammal guld strålande ram. Mått ca. Ram 101 x 83 x 7 cm, målning 90 x 70 cm.
Verso en deponerad plats, smutsig, ram något stötte.