Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
BILL FLODIN. "Månsken vid tjärnen I", olja på pannå, signerad daterad 1972.
44825. BILL FLODIN. "Månsken vid tjärnen I", olja på pannå, signerad daterad 1972.
Ca 61 x 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 61 x 61 cm.
Auktionshuset Kolonn
7 261