BORDSUR, ek, 1920/30-tal, Tyskland.

448259. BORDSUR, ek, 1920/30-tal, Tyskland.

Pendelur med fjäderverk, slår varje hel och halvtimme.
Längd 54 cm , höjd 27 cm.

Bruksslitage, gång/slagverk fungerar vid test.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 54 cm , höjd 27 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 896