TRÄLÅDOR, 5 st, varav tre stycken läskbackar.

448251. TRÄLÅDOR, 5 st, varav tre stycken läskbackar.

Läskbackarnas mått ca längd 35,5, bredd 35,5, höjd ca 24 cm, det större lådornas mått ca. längd 60, bredd 36, höjd 33 resp. längd 63, bredd 39, höjd 33 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 440