BILL FLODIN. "Månsken vid tjärnen I", olja på pannå, signerad daterad 1972.

44825. BILL FLODIN. "Månsken vid tjärnen I", olja på pannå, signerad daterad 1972.

Ca 61 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 61 x 61 cm.

Antal besök: 7 773