POKAL och SNIPA, nysilver, WMFM samt Atla, Tyskland samt Danmark, 18/1900-tal.

448231. POKAL och SNIPA, nysilver, WMFM samt Atla, Tyskland samt Danmark, 18/1900-tal.

Snipans längd 16 cm
Pokalens höjd 12,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snipans längd 16 cm
Pokalens höjd 12,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 596