VÄSKA, Christian Dior, 1970/80-tal.

448230. VÄSKA, Christian Dior, 1970/80-tal.

Afontväska/clutch med mongrammönstrad canvas och detaljer av gulmetall. Märkt invändigt "Christian Dior, Paris". Längd 28, bredd 4, höjd 13 cm.

Stängningsanordning defekt. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 886