DÖRRKLÄPPAR, ett par, mässing, 1900-tal.

448207. DÖRRKLÄPPAR, ett par, mässing, 1900-tal.

Bredd 12,5, höjd 17 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 12,5, höjd 17 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 525