DÖRRKLÄPPAR, ett par, mässing, 1900-tal.

448203. DÖRRKLÄPPAR, ett par, mässing, 1900-tal.

Lejonhuvuden i relief.
Diameter 21,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lejonhuvuden i relief.
Diameter 21,5 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 450