COLLIER 2 st samt RING, odlade pärlor, 1900/2000-tal.

448179. COLLIER 2 st samt RING, odlade pärlor, 1900/2000-tal.

Collier längd ca 43,5 - 150 cm.
Ett collier SNÖ of Sweden.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett collier SNÖ of Sweden.

Bruksslitage.

Antal besök: 508