BYST, konstmassa, "Påskliljan", 1900-tal.

448119. BYST, konstmassa, "Påskliljan", 1900-tal.

Skulptur på sockel, höjd 24 cm.

Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och märken.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 7 259