RINGAR 3 st, 18k guld, 1900-tal.

448106. RINGAR 3 st, 18k guld, 1900-tal.

Vikt exkl ring med järn ca 9,1 gram.
Ringstorlekar ca 16-19,5.

Slitage, gravyrer. Ring med järn skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlekar ca 16-19,5.

Antal besök: 368