KOLHÄMTARE, 2 st. Koppar samt porslin, 1900-tal.

448096. KOLHÄMTARE, 2 st. Koppar samt porslin, 1900-tal.

Kolhämtare i koppar, mässing och porslin
Höjd 17 respektive 19 cm.

Bucklor, koppar ansatt, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 respektive 19 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 791