SOFFA, "Nova", Claesson Koivisto Rune, Swedese, 1900-tal.

448035. SOFFA, "Nova", Claesson Koivisto Rune, Swedese, 1900-tal.

Längd 163, bredd 83, rygghöjd 78 sitthöjd 42 sittdjup 50 cm.

Smärre slitage samt skinnet på armstöd något torrt och bleknat, mindre smuts på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 174