SKEPPSKLOCKA, mässing.

SKEPPSKLOCKA, mässing.
448019. SKEPPSKLOCKA, mässing.

Klocka med väggfäste i form av ett segelfartyg, gjuten och svarvad mässing, 1900-talet.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 526