RING i 18 K gult guld med stor cubic zirkon. Sandberg 1987.

448001. RING i 18 K gult guld med stor cubic zirkon. Sandberg 1987.

Klassisk ring med stor oval, slipad vit cubic zirkon.
Stämplad CESON kattfot 18 K 1987.
Storlek 13/53.
Vikt 4, 98 g.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 13/53.
Vikt 4, 98 g.

Antal besök: 387