PENNOR, 2 st, Cross, en märkt 1/20 14k, förgyllda, kulspets samt blyerts.

447994. PENNOR, 2 st, Cross, en märkt 1/20 14k, förgyllda, kulspets samt blyerts.

Längd ca 13,2 cm.
Medföljer etui.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 13,2 cm.
Medföljer etui.

Bruksslitage.

Antal besök: 594