RYMDFIGURER ULTRAMAN BANDAI JAPAN 1980/90-tal ,cirka 14 stycken.

44797. RYMDFIGURER ULTRAMAN BANDAI JAPAN 1980/90-tal ,cirka 14 stycken.

Längd 16 - 30 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 16 - 30 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 538