MATSALSSKÅP MED VITRINÖVERDEL, vitmålat, gustaviansk stil, sent 1900-tal.

447956. MATSALSSKÅP MED VITRINÖVERDEL, vitmålat, gustaviansk stil, sent 1900-tal.

2 glashyllplan till vitrindelen, längd 112, bredd 43, höjd 184 cm.

Färgslitage, färgskrap samt nagg på hyllplanen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 427