NATTBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

447954. NATTBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

Trä och metall. Tre lådor.
Höjd 63 cm.

Ett beslag saknar draghandtag. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä och metall. Tre lådor.
Höjd 63 cm.

Antal besök: 294