HATT med HATTASK, 1900-tal.

44794. HATT med HATTASK, 1900-tal.

Hatt märkt Carl Graucob. Stockholm. Hattask i läder.

Hatt med bruksslitage. Hattask med slitage och ytspricka, ristat namn på brickan på handtag, nyckel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 374