FLYGEL, Malmsjö, 1900-tal.

FLYGEL, Malmsjö, 1900-tal.
447942. FLYGEL, Malmsjö, 1900-tal.

Fanerad med mahogny. Svängda ben. Längd ca 195 cm. Bredd 142 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 772