MATSALSBORD, Skaraborgs Möbelindustri Tibro, 1900-talets andra hälft.

447938. MATSALSBORD, Skaraborgs Möbelindustri Tibro, 1900-talets andra hälft.

Bord höjd 73 cm, bredd 100 cm, längd 139 cm, med 2 iläggsskivor 55 cm var.

Slitage, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, repor.

Antal besök: 947