SOFFA samt STOL, 2 delar, rokokostil, 1900-talets första del.

447908. SOFFA samt STOL, 2 delar, rokokostil, 1900-talets första del.

Soffa längd 133 cm,rygghöjd 98.
Stol rygghöjd 93.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol rygghöjd 93.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 336