IDA TÖRNSTRÖM. olja på duk, signerad.

447907. IDA TÖRNSTRÖM. olja på duk, signerad.

Kustlandskap med solnedgång och byggnad. Daterad på ramen 1927. Ca 56 x 55 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr.

Antal besök: 2 645