HÄNGE med halskedja, silver, 1900-tal.

447903. HÄNGE med halskedja, silver, 1900-tal.

Hänge stämplad sterling silver, höjd ca 6,5 cm.
Kedja längd ca 58 cm.
Vikt ca 52 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kedja längd ca 58 cm.
Vikt ca 52 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 478