GLASSERVIS, ca 76 delar, "Rio", Edvard Hald, Orrefors, 1900-talets mitt.

44788. GLASSERVIS, ca 76 delar, "Rio", Edvard Hald, Orrefors, 1900-talets mitt.

Bestående 10 rödvinsglas, 12 sherryglas, 12 vitvinsglas, 6 grogglas, 12 selterglas, 12 snapsglas, 12 likörglas.

Bruksslitage, mindre enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 889