MATSALSGRUPP, vitmålad, gustaviansk stil, sent 1900-tal.

447855. MATSALSGRUPP, vitmålad, gustaviansk stil, sent 1900-tal.

8 stolar, bord samt 2 iläggsskivor varv en med sarg. Bordets längd 150, bredd 110, höjd 74 cm, iläggsskivornas bredd 55 cm.

Stolar med lagningar och färgbättringar, en stol med knäckt rygg samt färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 595