SOFFA, 1960-tal.

SOFFA, 1960-tal.
447844. SOFFA, 1960-tal.

Palisander. Lösa plymåer.
Längd ca. 183 cm.
Cites intyg medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
447844. SOFFA, 1960-tal.

Palisander. Lösa plymåer.
Längd ca. 183 cm.
Cites intyg medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 631