KERAMIK, 4 delar, bl a Gefle och Rörstrand.

447825. KERAMIK, 4 delar, bl a Gefle och Rörstrand.

1 kanna, "Negro", Gefle, höjd 19 cm
1 ytterfoder, Rörstrand, höjd 6,5 cm
1 ytterfoder, "Curry", Gefle, höjd 14 cm
1 ytterfoder, höjd 15 cm.

Slitage, märken, fläckar, krackeleringar, nagg, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 ytterfoder, höjd 15 cm.

Antal besök: 423