ENDRE NEMES. FYRA LITOGRAFISKA BLAD.

4478238. ENDRE NEMES. FYRA LITOGRAFISKA BLAD.

Kompositioner, nr. 85/90, 79/86, 82/90, 59/64, signerade, bildmått ca 68x65 cm.

Skador på kanter.

Endre Nemes (1909–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador på kanter.

Endre Nemes (1909–1985)

Antal besök: 227