ALICE WALLEBÄCK. Matta, röllakan, signerad AW, 195 x 140 cm.

447812. ALICE WALLEBÄCK. Matta, röllakan, signerad AW, 195 x 140 cm.

Beige botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Beige botten.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 6 613