SAKE-SET, 7 delar, silver, orientaliska, 1900-tal.

447765. SAKE-SET, 7 delar, silver, orientaliska, 1900-tal.

Med dekor av ödla och spindel.
Höjd ca 4 - 7 cm.
Total vikt ca 230 gram.

Bruksslitage, enstaka bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 4 - 7 cm.
Total vikt ca 230 gram.

Antal besök: 646