TOP HAT, Stelanders, Norrköping, 1900-talets första del.

447733. TOP HAT, Stelanders, Norrköping, 1900-talets första del.

Stlk 57 enligt märkning.

Originalkartong medföljer. Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stlk 57 enligt märkning.

Antal besök: 527