SPELBORD, trä, 1900-tal.

SPELBORD, trä, 1900-tal.
4477192. SPELBORD, trä, 1900-tal.

Bredd 89 cm.
Djup 43,5 cm.
Höjd 73,5 - 75 cm.
Yta uppfälld 89 x 87,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 89 cm.
Djup 43,5 cm.
Höjd 73,5 - 75 cm.
Yta uppfälld 89 x 87,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 411