RING i 18 K vitguld av Carmosémodell med diamanter 0,18 ct W/vs-si. Smycka 1995.

447680. RING i 18 K vitguld av Carmosémodell med diamanter 0,18 ct W/vs-si. Smycka 1995.

Carmoséring med nio prinsesslipade diamanter om 0,18 ct enligt gravyr.
Stämplad Smycka, Karlstad, kattfot, 18 K, 1995, 0,18.
Storlek 13/53.
Vikt 3,89 g.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 13/53.
Vikt 3,89 g.

Antal besök: 562