RING i 18 K gult guld med mabépärla.

447642. RING i 18 K gult guld med mabépärla.

Skålformat fäste med Mabépärla, 12 mm.
Stämplad 750, kattfot, CCC.
Storlek 15/55.
Vikt 6,32 g.
Mabépärlor är halvformade pärlor som odlats vid ostronets innerskal istället för i vävnaden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 750, kattfot, CCC.
Storlek 15/55.
Vikt 6,32 g.

Antal besök: 784