Skålformat fäste med Mabépärla, 12 mm.
Stämplad 750, kattfot, CCC.
Storlek 15/55.
Vikt 6,32 g.
Mabépärlor är halvformade pärlor som odlats vid ostronets innerskal istället för i vävnaden.
Stämplad 750, kattfot, CCC.
Storlek 15/55.
Vikt 6,32 g.