SKRIN, 1700/1800-tal.

SKRIN, 1700/1800-tal.
447623. SKRIN, 1700/1800-tal.

På senare benställning. Bemålat, daterat 1797. Längd ca. 44, bredd 42, höjd 59 cm.

Renoverat och kompletterat. Slitage, sprickor. Rangligt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
447623. SKRIN, 1700/1800-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 689