KELVIN SOMMER. Olja på pannå,signerad KS.

447427. KELVIN SOMMER. Olja på pannå,signerad KS.

36 x 31,5 cm
Medföljer en bok " Målaren Kelvin Sommer ".

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 31,5 cm

Antal besök: 6 027