TALLRIKAR, 4 st. Tenn, Barock, Tyskland, 1800-talets första hälft.

447399. TALLRIKAR, 4 st. Tenn, Barock, Tyskland, 1800-talets första hälft.

Ingår gör två infokort från tidigare auktion. Teller
Diameter 23 - 30 cm.

Bruksslitage, bucklor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23 - 30 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 311