FAT, för rakning, 2 st. Tenn, Carl Gottlob Friedrich Bennewitz, Tyskland, 1820/1850-tal.

447390. FAT, för rakning, 2 st. Tenn, Carl Gottlob Friedrich Bennewitz, Tyskland, 1820/1850-tal.

Ingår gör två infokort från tidigare auktion. Raiserschale
Längd 21, bredd 16 cm.

Bruksslitage, bucklor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21, bredd 16 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 538