FLASKOR, med skruvkork, 2 st. tenn, Tyskland/Holland, 1800-tal.

447381. FLASKOR, med skruvkork, 2 st. tenn, Tyskland/Holland, 1800-tal.

Ingår gör två infokort från tidigare auktion. Schraubflasche
Höjd 28,5 respektive 32 cm.

Bruksslitage, bucklor, märken samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28,5 respektive 32 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 474