STOP, 2 st. Tenn, James Yates, England, 1800-tal.

447379. STOP, 2 st. Tenn, James Yates, England, 1800-tal.

Ingår gör två infokort från tidigare auktion
1 Quart
Höjd 15 respektive 16 cm.

Bruksslitage, bucklor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 Quart
Höjd 15 respektive 16 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 683