SIGVARD BERNADOTTE, BADRUMSLAMPA, IFÖ.

4473067. SIGVARD BERNADOTTE, BADRUMSLAMPA, IFÖ.

Dubbel modell, porslin med ljusgrå glasyr och två kupor av vitt flussglas, 1900-talets andra hälft, längd 29 cm.

Liten nagg, för funktionen garanteras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

Gustavshemsvägen 1
227 64 Lund
Sverige

Placering
V13
Antal besök: 327