SKÅP, Kina, 1900-tal.

SKÅP, Kina, 1900-tal.
447264. SKÅP, Kina, 1900-tal.

Lackarbete, dekor av landskapsscen, längd 88 cm, bredd 48 cm, höjd 141 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
447264. SKÅP, Kina, 1900-tal.

Slitage.

Antal besök: 2 496